ВАПНЯК

Придбати в інтернет-магазині

Кальцій - необхідний елемент для підтримування життєдіяльності людини, тварини та рослини (він укріпляє стінки кліток тканин).

Використання вапняку (карбонату кальцію) у сільському господарстві належить до традиційного, роками перевіреного способу покращення властивостей ґрунту.

Кальцій разом з фосфором, калієм та азотом – це головні елементи, які у формі добрив додаються до ґрунту задля покращення його параметрів. Рослини – можна прирівняти до живих організмів.

І якщо провести аналогію між людиною та рослиною, то які б корисні вітаміни не отримував людський організм, але будучи замкненим у темній кімнаті без доступу достатньої кількості кисню, світла та тепла значного ефекту не буде.

Так само крім органічних та мінеральних добрив більшості рослин (окрім будяків) необхідно доступ до кисню тепла та світла.

У нашому регіоні дуже кислі ґрунти. Для того щоб зробити ґрунт пухким, дати рослинам доступ до кисню, тепла та світла, знищити будяки, а також створити сприятливі умови для більш ефективного засвоєння органічних та мінеральних добрив – життєво необхідним є вапняк (карбонат кальцію).

Вапняк - це основне доповнююче природне добриво для рослин. Його можна додавати до ґрунту цілий рік. Використання вапняку на 25% економить фізичну та механічну силу при обробці землі ( за рахунок покращення властивостей ґрунту).

Основними признаками кислих ґрунтів є джантак, мох, чорні помідори, пошкоджені краї листя шалати, дрібні зморщені плоди дерев, а подеколи і взагалі порушення життєдіяльності.

Вапняк також використовують як додаток до кормів (потреба у кальцію) для тварин, а також для нейтралізації водяних резервуарів та рибників, підкорм для риби.

Вапняк – необхідна складова для підвищення та покращення урожаю овочів, фруктів та якості квітів і трави, а також незамінна речовина для підкорму тварин та риб.

- Вапняк (виробництва Calmit) – це чисто природний продукт, без хімічних домішків.
- Використання вапняку (Calmit) – є безпечне та нешкідливе для здоров’я людини.
- Вапняк(Calmit) можна використовувати цілий рік, чим доступ поживних речовин до ґрунту робиться безперебійним.
- Використання вапняку (Calmit) – це запорука захисту від моху в газонах.
- Ґрунти до яких регулярно додається вапняк (Calmit) – зберігаються в оптимальній кондиції, мають ідеальну структуру, поживні, а рослинність на них є рясна, міцна та здорова.

Склад: CaCO3 + MgCO3 min. 97,0%, в т.ч. MgCO3 max. 2,7%. Вологість max. 1,0 %. Фракція 0-0,5 мм max. 5%.

Необхідна кількість 900-1100 кг/га на рік в залежності від кислотності ґрунту (краще невеликими дозами на протязі року).

Застосування.

Для лугів, пасовищ, городів, садів, додаток до кормів для тварин, для нейтралізації водяних резервуарів та рибників, підкорм для риби.

1. Важкі, кислі ґрунти. Нездоровий ріст рослини, недоотримання поживних речовин.

2. Нейтралізовані вапняком ґрунти. Здоровий ріст рослини, доступ до поживних речовин.

вапно известь Calmit цемент CRH белый цемент білий цемент вантажні перевезення грузовые перевозки погрузчики автопогрузчики автонавантажувачі Закарпаття Закарпатье бетономешалки бетонозмішувачі будівельні матеріали строительные материалы Ужгород Ферозіт Ферозит Defro