YTONG® - якість, перевірена часом


Інструменти

Інструменти YTONG® ідеально підходять для роботи з блокам цієї марки.Шліфувальні терки


Цей інструмент призначений для вирівнювання невеликих нерівностей кладки з блоків YTONG.

Кутники


Дозволяють розпиляти блоки точно під прямим кутом.


Штроборізи


Для ручного виконання канавок в стіні для установки електричної проводки.


Кельми


Клейову суміш слід розподіляти на блоках за допомогою кельми YTONG. Ширина кельми підібрана до ширини блоків, завдяки чому розчин розподіляється рівномірно по всій поверхні блоку (не капає з боків, стіна - чиста). З досвіду будівельників - до кельми необхідно звикнути, але вже після декількох годин не уявляєш собі роботи без неї.
Пила з твердосплавних матеріалів


Ручна пила служить для розпилювання блоків YTONG. Кожен другий відіевий зуб пилки значно полегшує роботу.


Сухий розчин кладки (клей)

Для кладки стін з тонкими швами використовується розчин для кладки YTONG. ППоставляється в мішках, у вигляді сухої суміші, до якої необхідно додати води на будівельному майданчику. Дозволяє влаштовувати кладку з блоків YTONG з тонкошаровими швами, що забезпечує термічну однорідність огороджувальних конструкцій, запобігає утворенню містків холоду, забезпечуючи зниження тепловтрат і витрат енергоресурсів. Розрізняють різновиди по сезону застосування: для весняно-осінніх робіт і в зимових умовах.

Витрата розчину на 1 м3 кладки:

  • для блоків YTONG S+GT (профільовані «паз-гребінь», з монтажним тримачем) -15 кг;

  • для блоків YTONG GT (гладкі, з монтажним тримачем) – 20 кг.

Міцність при стисканні розчину для кладки YTONG становить:
  • Через 7 днів – 5,2 МПа

  • Через 17 днів – 9,3 МПа

  • Через 43 дня – 15,0 МПа

Дослідження, показали, що міцність розчину не надає значного впливу на міцність при стисненні стіни. Проте мінімальна міцність при стисненні розчину повинна складати не менше 10 МПа. Розчин для кладки YTONG має високу водоутримуючу здатність і адгезію до газобетону, що забезпечує високу міцність на розрив контакту «розчин - стіновий блок», при навантаженнях, що вигинають. Це особливо важливо при влаштуванні кладки в каркасно-монолітному будівництві, так як на великій висоті стіна випробовує значні вітрові навантаження, а зона контакту розчин - стіновий блок працюють «на відрив».

МПП Ідея, Ідея, Ужгород, Закарпатська, Закарпаття, Закарпатская, Україна, Украина, idea.uz.ua, газобетонні блоки, газоблоки, блоки, D500, 600х200х300, 600х200х100, автоклавний пористий бетон, газобетонные блоки, вапно, известь, Calmit, Словаччина, Словакія, Lafarge, цемент, Holcim, белый, білий, Defro, котли, котел, вантажні перевезення, грузовые перевозки, будівельні матеріали, строительные материалы, Hasit, штукатурки