YTONG® - якість, перевірена часом
Придбати в інтернет-магазині

Блоки для стін

Блоки YTONG призначені для зведення одношарових несучих і самонесучих стін. Блоки мають достатню міцність і низьку теплопровідність, забезпечуючи високий термічний опір стіни при незначній товщині. Так, наприклад, коефіцієнт теплопровідності блоків YTONG РР2/0,4 становить λ = 0,11 [Вт/(м•K)], а термічний опір стіни товщиною 40 см складе R = 3,806 [(м2•K)/Вт]. ]. Тоді як відповідно до вимог ДБН В.2.6-31:2006 «ТЕПЛОВА ІЗОЛЯЦІЯ БУДІВЕЛЬ» нормативний термічний опір навіть для північних районів України становить Rq min = 2,8[(м2•K)/Вт].
Основні блоки виробляються з гладкою і профільованою торцевими поверхнями із з'єднанням паз-гребінь, додаткові блоки - лише з гладкою торцевою поверхнею. Система паз-гребінь дозволяє не влаштовувати вертикальні шви, клейову суміш укладають тільки на горизонтальні площини блоків.
Точність розмірів блоків YTONG (± 1 мм) дозволяє одержати високу якість кладки, зменшити товщину штукатурного шару (фасадного 5-15 мм, внутрішнього 3-5 мм), що дозволить знизити витрату клейовий та штукатурно-шпаклювальної суміші та прискорить роботи по кладці та оздоблювальні роботи.Блоки YTONG – гладкі для перегородок.

Призначені для влаштування міжквартирних і внутрішньо-квартирних перегородок. Також вони використовуються для огородження ванн, влаштування ніш і вбудованих шаф, виконання перегородок.


Блоки YTONG GT - гладкі, з монтажним захватом.

Виконуються по індивідуальному замовленню. Призначені для зведення стін підвалів з заповненням вертикальних швів. Наявність монтажних захватів полегшує кладку, підвищуючи продуктивність праці.Блоки YTONG S+GT - профільовані «паз-гребінь», з монтажним захватом.

Призначені для зведення одношарових несучих і самонесучих стін на клейовому розчині. Наявність профілювання «паз-гребінь» дозволяє не заповнювати вертикальні шви. Наявність монтажних захватів полегшує кладку, підвищуючи продуктивність праці, знижує стомлюваність.Блоки YTONG - профільовані «паз-гребінь».

Призначені для зведення одношарових несучих і самонесучих стін на клейовому розчині. Наявність профілювання «паз-гребінь» дозволяє не заповнювати вертикальні шви.Перемички

ПеремичкиYTONG виконані з армованого газобетону і призначені для перекриття віконних і дверних прорізів зовнішніх, внутрішніх стін і перегородок. Вони мають хороші теплоізоляційні параметри, тому при їх застосуванні на зовнішніх стінах не потрібне додаткове утеплення. Використовуючи такі перемички, можна отримати однакову основу під штукатурку, запобігти утворенню тріщин в цій зоні і підвищити довговічність перемички і огороджувальної конструкції. Їх легко та просто монтувати - два робочих встановлюють перемичку за кілька хвилин.
Є два види армованих перемичок:

  • перемички-балки YTONG YN, максимальна ширина прорізу, що перекривається – 175 см.
  • перемички-напівфабрикати для виконання комплексних перемичок YTONG YF, максимальна ширина прорізу, що перекривається – 250 см.

Перемички YTONG виробляються з пористого бетону YTONG класу РР4і армовані сталевим каркасом. Арматура захищена від корозії фірмовим засобом YTONG.
Відхилення розмірів: довжина ± 5 мм, висота ± 1,5 мм, ширина ± 1,0 мм.Елементи утеплення вінця

Елементи утеплення вінця - це плити з газобетону YTONG з приклеєним шаром мінеральної вати, їх застосовують для утеплення залізобетонного вінця зовнішніх стін. Розміри - довжина 599 мм, висота - 160, 200, 240, 280, 300 і 340 мм (вибирають залежно від висоти перекриття), товщина 50, 75 і 100 мм, товщина мінеральної вати - 40 мм.U-Блоки

U-подібні блоки використовують для виготовлення перемичок, залізобетонних стовпів і колон із звичайного важкого бетону. Розміри: довжина - 599 і 499 мм, висота – 199 і 249, ширина - 240, 300, 365 і 400 мм.

U-подібні блоки виконують функцію опалубки при виконанні перемички із звичайного важкого бетону. При виконанні такої перемички теплоізоляційний матеріал поміщають всередину блоку, встановлюють арматурний каркас і укладають бетонну суміш. Тому, не застосовують додаткове утеплення зони перемички зовні, а отримана однорідна поверхня полегшує обробні роботи, знижує ймовірність утворення тріщин.Плита перекриття

Панелі перекриття YTONG – виготовлені з армованого пористого бетону. . Монтуються за допомогою крана, не потрібні додаткові монтажні опори. Перекриття можна навантажувати безпосередньо після монтажу (розмістити піддони зі стіновими блоками). Панелі перекриття YTONG можна висунути за межі контуру будівлі (не більше ніж на 1,5 м), використовуючи як балконну плиту. Таке рішення дозволить уникнути утворення містків холоду в зоні примикання балконної плити, запобігти замокання стінової конструкції, покращити тепло-вологісний режим експлуатації будівлі.Плита покриття

Панелі покриття YTONG – застосовують при влаштуванні суміщених і скатних покрівель в промисловому, цивільному і житловому будівництві. Панелі покриття YTONGзабезпечують оптимальний мікроклімат у горищних, мансардних зонах або в житловому приміщенні (при влаштуванні тераси або суміщеної покрівлі), а також у всьому будинку. Горище не нагрівається влітку і не охолоджується взимку, а покрівельна конструкція має теплоізоляцію і теплову інерцію яку можна порівняти з іншими огороджувальними конструкціями будівлі.


Панелі покриття монтують на будь-яких несучих конструкціях (металевих, залізобетонних, дерев'яних та ін.) При їх застосуванні не потрібно значної кількості традиційних кроквяних конструкцій. Велика довжина плит покриття і висока несуча здатність дозволяє збільшити відстань між кроквами, зменшити трудомісткість влаштування підпокрівельної конструкції. Застосовуються при будь-якому нахилу покрівлі.

МПП Ідея, Ідея, Ужгород, Закарпатська, Закарпаття, Закарпатская, Україна, Украина, idea.uz.ua, газобетонні блоки, газоблоки, блоки, D500, 600х200х300, 600х200х100, автоклавний пористий бетон, газобетонные блоки, вапно, известь, Calmit, Словаччина, Словакія, цемент, CRH, белый, білий, Defro, котли, котел, вантажні перевезення, грузовые перевозки, будівельні матеріали, строительные материалы