Інше

Басейн для ставка (7755)

Об'єм - 260 л. Розміри: 135 х 115 х 50 см. Готові басейни призначені в першу чергу для невеликих ставків. Природний рельєф басейнів зручний для висадки рослин за рахунок широкої болотяної зони. Стійкі до ультрафіолетових променів і морозу. Міцний, удароміцний поліпропіленовий матеріал, добре переноситься рослинами і тваринами.

Басейн для ставка (7757)

Об'єм - 450 л. Розміри: 180 х 125 х 50 см. Готові басейни призначені в першу чергу для невеликих ставків. Природний рельєф басейнів зручний для висадки рослин за рахунок широкої болотяної зони. Стійкі до ультрафіолетових променів і морозу. Міцний, удароміцний поліпропіленовий матеріал, добре переноситься рослинами і тваринами.

Граблі (3184)

Робоча ширина – 15 см, 8 зубів. Багатоцільові граблі для різних невеликих робіт, таких як: чищення, спушення, вирівнювання. Рекомендована довжина ручки 130 см.

Граблі для очищення газонів (3381)

Ширина – 60 см, для невеликих територій. Для збору і видалення з газону скошеної трави. Рекомендована довжина ручки 180 см.

Сапа (3112)

Робоча ширина – 14 см. Призначена для видалення бур'янів без особливих зусиль. Висококласна неіржавіюча сталь. Рекомендована довжина ручки 150 см.

Сапа для коренеплідних (3189)

Робоча ширина – 16 см. Призначена для прополки і підгортання. Неіржавіюче сталеве лезо. Рекомендована довжина ручки 150 см.

Розпушувач 9 см (3166)

Призначений для спушення і аерації ґрунту без пошкодження кореневої системи рослин. Ідеальний для кам'янистих ґрунтів і вузько посаджених рослин. Робоча ширина – 9 см. Рекомендована довжина ручки 130 см.

Пила садова радіальна 560 (665)

Зігнуте міцне полотно з хромованим покриттям. Особливо міцні зуби з потрійним заточуванням. Рука не зісковзує і при русі на себе. З крюком для видалення відрізаного суччя.

Сучкоріз довгий 160 AL (322-20)

Загальна довжина 1,60 м. Мах. діаметр вітки приблизно 35 мм. Сильний відріз, що забезпечується подвійною зубчастою передачею. Переміщувана і встановлювана втулка. Гострий, точний ніж з антиналипаючим покриттям. Ручки з високоякісного алюмінієвого сплаву забезпечує стабільність і легкість. Рукоятка на кінці і втулка з антиковзаючою системою.

Кущоріз акумуляторний (8818)

Accu 75 для стрижки у форму, для підрізування кущів і живоплотів. Кут нахилу рукоятки регулюється для оптимального налаштування на форму руки. Ергономічне розташування елементів управління для зручності роботи. Робота без втоми за рахунок оптимального розподілу ваги. Висока прохідна сила для швидкої і якісної стрижки. Потужні змінні акумулятори, що не окислюються. Загартовані вирізані лазером леза із спеціальним заточуванням і безпечним нижнім ножем. Проста зміна лез без додаткового інструменту. Можуть бути перероблені в газонні ножиці. Без кабелю, не залежить від мережі. У комплекті із зарядним пристроєм і чохлом для ножів. Із запобіжником. Можна використовувати з телескопічною поворотною ручкою.

Світильник підводний UL 20 (7952) i UL 35 (7954)

З галогенною лампою 20w для моделі Ul20 і 35w для моделі Ul35. Потужність трансформатора: 20w (Ul20) і 35w (Ul35). Для оптимального ефектного освітлення садових ставків, фонтанів, об'єктів, а також підсвічування і виділення окремих дерев і чагарників. У комплекті з низьковольтним трансформатором 12 В, кілочком для кріплення в землі, опорою, скобою для кріплення на стіні/підлозі/подовжувачу сопла. Висока яскравість освітлення. Напрям світла плавно регулюється по горизонталі і вертикалі. Матеріал: посилений скловолокном, удароміцний пластик. Трансформатор: придатний для підводної і поверхневої установки. Мережевий кабель 2 м, отвори для настінного монтажу. Сполучний кабель 5 м. 4 скляних світлових фільтра.

Набір для фонтану (7767)

Комплект для створення фонтану з окремим круговоротом води. Містить резервуар для води, насос і 3 насадки для фонтану. Насос високої продуктивності з малим використанням енергії. Потік води плавно регулюється. Довжина кабелю 3 м. Високоякісний резервуар з PЕ (діаметр 70 см, висота 23 см) може бути за бажанням прикрашений гравієм або іншими декоративними елементами. Каскад: висота = макс. 45 см, діаметр = макс. 30 см. Водна дуель: висота = макс. 30 см. Зірка, 8 променів: висота = діаметр = макс. 40 см. Насос: Потужність 5 W. Макс. продуктивність 420 л/годину. Макс. висота підйому 0,75 м.

Світильник прожектор 10 W (4206)

Для яскравого освітлення вибраного Вами об'єкту: дерева, куща і тому подібне Висока яскравість освітлення. Повертається довкола своєї осі. Комплект: 10 Вт галогенна лампа, установочний кабель і штекер.

Ножиці садові (370)

Зручні і міцні багатоцільові садові ножиці.

Ставок для балкона і тераси 600 (7784)

Розміри: 637 х 637 х 331 мм. Об'єм: 30 л. Декоративний 6-тикутний ставок для використання в будинку або на вулиці. 6 змінних бічних панелей ставка теракотового виконання. У комплект входить насос і фонтан. Великий насосний фільтр, а також ємкість для додаткового гравієвого фільтру. Окреме місце для посадки рослин.

Обприскувач 1 л (847)

Об'єм: 1 літр. Обприскувачі для будинку і саду. Розпилення регулюється від струменя до легкого туману. Фільтр на всмоктуючому патрубку оберігає форсунку від засмічення. Ергономічна форма створює зручність у використанні.

Поліроль (1682)

Містить водорозчинні компоненти, які створюють захисну плівку. Щоб додати блиск поверхні, відполіруйте її замшею. Продається лише упаковками по 10 штук.

Засіб для миття скла (5730)

Ідеальний засіб для миття скляних поверхонь, наприклад вікон, теплиць, оранжерей і так далі. Речовина піддається біохімічному розкладанню. Продається лише упаковками по 10 штук.

Очисник універсальний (1684)

Для очищення твердих поверхонь: кам'яної підлоги, гаражних дверей і тому подібне Активний компонент видаляє забруднення і плівки.

Шампунь (1680)

Для акуратного і дуже чистого миття кузовів автомобілів. Продається лише упаковками по 10 штук.
вапно известь Calmit Lafarge цемент Holcim белый цемент білий цемент Hasit штукатурки вантажні перевезення грузовые перевозки погрузчики автопогрузчики автонавантажувачі Закарпаття Закарпатье бетономешалки бетонозмішувачі Caparol будівельні матеріали строительные материалы Alpine Ужгород Ферозіт Ферозит Malfarb Defro Limex А-виктфарби краски Gardena Claber Stark Favorit